Własność gruntu

Posiadasz prawo do swobodnego dysponowania terenem

Dostępność

Twój teren jest łatwo dostępny i uczęszczany 24/7

Zasilanie

Oferowane przez Ciebie miejsce ma dostęp do przyłącza elektrycznego

Powierzchnia

Masz do wynajęcia co najmniej 4 metry kwadratowe terenu

Zapewniamy atrakcyjne warunki czynszu

Zajmujemy się obsługą przesyłek w automacie paczkowym

Pokrywamy koszty przygotowania terenu oraz instalacji elektrycznej

Załatwiamy wszelkie formalności związane z montażem urządzenia

Częste pytania

Za przygotowanie miejsca pod Automat Paczkowy odpowiada wyspecjalizowana firma działająca na zlecenie ORLEN. Grunt może przygotować także właściciel we własnym zakresie, według przekazanych wytycznych. ORLEN ponosi wszelkie koszty prac przygotowawczych.

Za obsługę klienta odpowiadają ORLEN i firma kurierska dostarczająca przesyłki. W 2021 roku operatorem logistycznym będzie RUCH S.A. – dostawca znanej na rynku usługi „Paczka w RUCHu”, a następnie inni kurierzy.

Podmiot dokonujący zgłoszenia powinien dysponować prawem do swobodnego zarządzania gruntem, tj. być właścicielem terenu lub przedstawicielem podmiotów prawnych, w tym spółdzielni, wspólnoty, dewelopera, spółki z prawem do poddzierżawy terenu itp. Czekamy także na informacje ze wskazaniem potencjalnych możliwości postawienia maszyny paczkowej. Każde zgłoszenie jest dla nas ważne!

Nasze urządzenia są wielomodułowe, co oznacza, że możemy elastycznie dopasowywać ich wielkość i kształt do dostępnej powierzchni, operując liczbą modułów. Automat w wersji prostej ma wymiary 468 x 64 x 220 cm (szerokość x głębokość x wysokość), ale montujemy także urządzenia w kształcie liter „L”
lub „U”. Szerokość jednego modułu maszyny ORLEN Paczka to 52 cm. Jesteśmy zainteresowani montażem urządzeń składających się z co najmniej 9 modułów w dowolnej konfiguracji.

Zależy nam na lokalizacjach ze swobodnym, całodobowym dostępem przez 7 dni w tygodniu. Bardzo istotne dla nas jest także wygodne dojście do automatu
dla klientów i kurierów. Poszukujemy uczęszczanych miejsc na osiedlach, w pobliżu węzłów przesiadkowych, sklepów, galerii handlowych, zakładów pracy, placówek kultury, z dostępem do przyłącza energetycznego.