Szanowni Państwo,

Realne zagrożenie koronawirusem sprawia, że wszyscy musimy zachować wyjątkowe środki bezpieczeństwa, które uchronią nas od zakażenia. Zespół logistyki RUCH S.A. oraz Paczki w RUCH-u opracował kilka ważnych porad, które ułatwią Państwu codzienne funkcjonowanie na rynku e-handlu oraz dadzą pewność, że proces zakupów – w tym przede wszystkim transportu – jest możliwie jak najbardziej bezpieczny.

  • Kupując w Internecie wybieraj płatność on-line

To rozwiązanie rekomendowane przez Światową Organizację Zdrowia.

  • Odbierając przesyłkę z metodą płatności „za pobraniem” płać w punkcie odbioru kartą lub telefonem

To rozwiązanie rekomendowane przez Światową Organizację Zdrowia.

  • Koronawirus a czas dostawy przesyłki

W badaniach nad utrzymywaniem się koronawirusa na listach i paczkach powtarzają się informacje o tym, że wirus może przetrwać na takich przedmiotach do 24 h. Warto więc – chcąc zminimalizować ryzyko zakażenia –  wybierać taką opcję dostawy, która gwarantuje obsługę w czasie dłuższym niż 24 h. Paczka w RUCH-u z racji modelu dystrybucji niweluje ryzyko przenoszenia wirusa na obsługiwanej paczce.

  • Odbierając przesyłkę w punkcie RUCH-u zachowaj bezpieczną odległość od drugiej osoby

Do naszych kiosków i saloników prasowych wysłaliśmy specjalne pakiety bezpieczeństwa, wśród których znajdują się informacje dla klientów o zachowaniu bezpiecznej odległości. Dodatkowo w punktach z możliwością wejścia do środka zaznaczyliśmy specjalną taśmą bezpieczną odległość od sprzedawcy. Kioski z okienkiem stanowią dodatkową barierę, która skutecznie oddziela odbierającego paczkę od sprzedawcy. Chcąc zapewnić równe standardy bezpieczeństwa w całej sieci dystrybucji przekazaliśmy nasze zalecenia również do sieci partnerskiej Paczki w RUCH-u.

  • Wszystkich pracowników Centrów Logistycznych oraz kierowców wyposażyliśmy w rękawiczki ochronne oraz zadbaliśmy o infrastrukturę sanitarną

Zamawiając przesyłkę Paczką w RUCH-u masz pewność, że dochowaliśmy wszelkich standardów bezpieczeństwa, a obsługujący proces logistyczny pracownicy zostali przeszkoleni z zasad postępowania z przesyłkami. Zaplecze sanitarne wyposażyliśmy w środki higieniczne, sukcesywnie dostarczamy także specjalistyczne preparaty antybakteryjne.

  • Ograniczyliśmy dostęp do naszych magazynów dla ludzi spoza organizacji

To bardzo ważne, aby proces obsługi Twojej paczki był maksymalnie hermetyczny. Izolacja przeszkolonych pracowników minimalizuje ryzyko zakażenia przez osoby z zewnątrz (kurierzy zewnętrznych firm, dostawcy).

Dziękujemy za zaufanie, które przejawia się w wyborze Paczki w RUCH-u jako opcji dostawy Państwa przesyłki. Do każdej obsługiwanej paczki przykładamy wielką wagę. Wierzymy, że opracowane przez nasz zespół zasady okażą się pomocne w Państwa decyzjach zakupowych.

Pragniemy zaznaczyć, że przesyłki obsługujemy wspólnie z codziennymi transportami prasy drukowanej, którą dostarczamy do blisko 18.000 lokalizacji na terenie całej Polski. Mamy świadomość, że dzięki RUCH S.A. do wielu lokalizacji w kraju dociera rzetelna informacja na temat aktualnej sytuacji zagrożenia. Podwyższone standardy bezpieczeństwa logistyki prasy oraz – co za tym idzie – Paczki w RUCH-u stanowią gwarancję sprawnej realizacji oferowanych usług, a zapewnienie bezpiecznego (dla naszych klientów i pracowników) transportu to dla nas najwyższy priorytet.

Zespół Logistyki RUCH S.A. oraz Paczki w RUCH-u

12 stycznia, 2022

Przerwa techniczna

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy o przerwie serwisowej, która odbędzie się w nocy z 14.01.2022 na 15.01.2022 w godzinach od 23:00 do 4:00.   Podczas trwania przerwy serwisowej nie będzie możliwe korzystanie z metod dostępnych w API oraz WebTrucker, czyli m.in. zaawizowanie paczek do systemu, generowanie etykiet, sprawdzenie statusu przesyłki, pobranie listy aktywnych punktów itd.  Za utrudnienia […]

Czytaj więcej
19 listopada, 2021

Robert Kubica promuje ORLEN Paczkę

Rozpoczęła się kampania promująca ORLEN Paczkę. Występuje w niej Robert Kubica, który występując w kilu rolach prezentuje zalety usługi. Kampania z udziałem Roberta Kubicy potrwa do 23 grudnia. Materiały promocyjne są dostępne w Internecie, mediach społecznościowych, w prasie, na billboardach i autobusach. Także w radiu można usłyszeć specjalnie przygotowane spoty. Cieszmy się tym, co nadejdzie!

Czytaj więcej